REVYLACYJNA pewność i same PLUSY!

Zalety produktu Revyflex® Plus

 • Zyskaj pewność inwestycji – wiąże się średnio 100-krotnie mocniej z patogenem
 • Bądź niezależny od pogody – działa już od 5°C
 • Lepiej zarządzaj czasem – skutecznie chroni nawet do 50 dni

Środek grzybobójczy Revyflex® Plus

Revyflex® Plus to fungicyd na zabieg T1 do ochrony zbóż ozimych i jarych. Zawiera aż trzy substancje czynne – mefentriflukonazol (Revysol®), pyraklostrobinę (F500) oraz metrafenon. To dzięki nim Revyflex® Plus jest wysoce skutecznym środkiem zwalczającym najgroźniejsze choroby zbóż.

Revyflex® Plus to fungicyd na zabieg T1 do ochrony zbóż ozimych i jarych. Zawiera aż trzy substancje czynne – mefentriflukonazol (Revysol®), pyraklostrobinę (F500) oraz metrafenon. To dzięki nim, zamkniętym w jednej gotowej formulacji, Revyflex® Plus jest wysoce skutecznym środkiem zwalczającym najgroźniejsze choroby zbóż. Revyflex® Plus to dokonała formulacja i pewność inwestycji.

Fungicyd na zboża Revyflex® Plus – doskonała formulacja

Revyflex® Plus to prawdziwa innowacja w ochronie roślin. Dzięki doskonałej formulacji fungicyd lepiej pokrywa powierzchnię rośliny, co gwarantuje skuteczniejszą ochronę. Optymalizacja kąta przywierania kropli produktu do liści jest kluczowym krokiem w celu uzyskania maksymalnego pokrycia.

Błyskawiczne pobieranie przez roślinę

Unikalna formulacja jest błyskawicznie pobierana przez liście roślin, co zapewnia odporność fungicydu na niekorzystne warunki pogodowe. Wybierając Revyflex® Plus, inwestujesz w pełną ochronę swoich upraw i zapewniasz im szansę na zdrowy i obfity wzrost.

Revyflex® Plus łączy 3 różne mechanizmy działania

Revyflex® Plus to rewolucyjny środek grzybobójczy stworzony z myślą o ochronie zbóż. To połączenie aż trzech różnych mechanizmów działania, które gwarantują ochronę upraw. Zoptymalizowana formulacja środka grzybobójczego na zboża Revyflex® Plus łączy skuteczne działanie kontaktowe metrafenonu i F 500® oraz systemiczne działanie substancji Revysol®.

 • F 500® blokuje oddychanie komórkowe patogena w mitochondrium komórkowym.
 • Revysol® blokuje biosyntezę ergosterolu.
 • Metrafenon zaburza proces tworzenia ścian komórkowych przez patogen.

Revyflex® Plus to pewność, że zarówno patogeny na powierzchni roślin, jak i we wnętrzu, zostaną skutecznie wyeliminowane.

Revyflex® Plus – kompletne rozwiązanie fungicydowe na zabieg T1

Revyflex® Plus to uniwersalne rozwiązanie fungicydowe na zabieg T1. Zapewnia wysoce skuteczną ochronę przeciwko wszystkim najważniejszym chorobom w różnych gatunkach zbóż. Zwalcza takie choroby grzybowe jak:

 • brunatna plamistość liści,
 • mączniak prawdziwy zbóż i traw,
 • łamliwość źdźbła zbóż i traw,
 • rdza brunatna pszenicy,
 • rdza żółta zbóż i traw,
 • rynchosporioza jęczmienia,
 • septorioza paskowana liści pszenicy.

Revyflex® Plus zapewnia wyższe plony

Plon budujemy już na początku wegetacji. Revyflex® Plus zapewnia skuteczną ochronę przed patogenami. Zawarty w produkcie m.in. Revysol® łączy się z patogenem średnio 100 razy silniej niż standardowy triazol, co bezpośrednio przekłada się na jego wyższą skuteczność w zwalczaniu chorób roślin.

Dodatkowo F500 ma pozytywny wpływ na wczesny rozwój kłosa i jest prawdziwym „dopalaczem” dla roślin, który skutecznie wspiera ich procesy fizjologiczne.

Możliwość stosowania w niższych temperaturach

Fungicyd Revyflex® Plus działa w niższych temperaturach, dając więcej czasu w ciągu dnia na wykonanie zabiegu. To ważna zaleta w czasie spiętrzenia prac na przedwiośniu.

Środek grzybobójczy na zboża Revyflex® Plus – zwalczanie septoriozy paskowanej liści

Septorioza liści jest najczęściej występującą i najbardziej niebezpieczną chorobą grzybową zbóż. Zarodniki mogą kiełkować i infekować roślinę w przedziale temperatur od 2 do 32°C (optimum to 20–25°C), a okres inkubacji, czyli infekcja utajona trwa przez 3–4 tygodnie.

Revysol® to innowacyjna substancja, która wykazuje bardzo silny wpływ na istniejące utajone infekcje, zmniejszając uszkodzenie komórek wewnętrznych. Wyjątkowy fungicyd na zboża Revyflex® Plus skutecznie chroni przed septoriozą do 50 dni, zapewniając zdrowie uprawom.

Revyflex® Plus skutecznie działa do 50 dni

Środek grzybobójczy Revyflex® Plus długotrwale działa – do 4 tygodni dłużej niż inne triazole.

Fungicyd Revyflex® Plus – skuteczność potwierdzona badaniami

Długotrwałe działanie substancji czynnej Revysol® potwierdzone przez niezależny instytut ADAS

Działanie substancji czynnej Revysol® zostało potwierdzone w doświadczeniach polowych